102 Δημοτικοί σύμβουλοι εκλέγονται στους 4 δήμους της Άρτας

Έλαβον και…ανακηρύσσονται
-Οριστική η κατανομή των εδρών στους συνδυασμούς
-Όλα τα ονόματα των συμβούλων που εκλέγονται στους Δήμους

Σχεδόν ένα μήνα κράτησαν οι διαδικασίες για να οριστικοποιήσει και να ανακοινώσει επίσημα το Πρωτοδικείο Άρτας την κατανομή των εδρών στον Δήμο Αρταίων, αλλά και στους υπόλοιπους 3 περιφερειακούς Δήμους.
Μετά τις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου, έγιναν επανακαταμετρήσεις των ψηφοδελτίων, κατόπιν αιτήσεων υποψηφίων δημοτικών συμβούλων και ακολούθησε η διαδικασία των ενστάσεων, μέχρι την Παρασκευή 21 Ιουνίου, που σε ειδική συνεδρίαση, του Πρωτοδικείου Άρτας, επικυρώθηκαν τα νέα Δημοτικά Συμβούλια των 4 Δήμων της Άρτας που θα λειτουργεί από την 1η Σεπτεμβρίου.
Η ανακήρυξη έχει ως εξής:

ΔΗΜΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ -33 ΕΔΡΕΣ

Επικυρώθηκαν τα αποτελέσματα των Υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων Δήμου Αρταίων του συνδυασμού, «Αρτινών Συνεργασία» με επικεφαλής του συνδυασμού τον ΧΡΗΣΤΟ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ που εκλέγεται Δήμαρχος.

Aπό το Συνδυασμό «Αρτινών Συνεργασία» του Δημάρχου Χρήστου Τσιρογιάννη (12 έδρες) εκλέγονται οι:

Χριστόφορος Σιαφάκας (Δ.Ε Αρταίων)
Κώστας Χαρακλιάς (Δ.Ε Αρταίων)
Κώστας Τράμπας (Δ.Ε Αρταίων)
Σωτήρης Χρηστούλης (Δ.Ε Αρταίων)
Παναγιώτης Γαλάνης (Δ.Ε Αρταίων)
Δημήτρης Σφήκας (Δ.Ε Αρταίων)
Νίκος Λιόντος (Δ.Ε Αρταίων)
Γιώργος Πανέτας (Δ.Ε Βλαχερνών)
Παντελής Κωλέτσος (Δ.Ε Φιλοθέης)
Δημήτρης Ευαγγέλου (Δ.Ε Φιλοθέης)
Μιχάλης Κοτσαρίνης (Δ.Ε Αμβρακικού)
Γιώργος Μπουκουβάλας (Δ.Ε Ξηροβουνίου)

ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ
Από το Συνδυασμό «Δημοτική Αναγέννηση» (6 έδρες) εκλέγονται οι:
Τζένη Ταπραντζή – Κοίλια (Δ.Ε Αρταίων) ως επικεφαλής του συνδυασμού
Χρήστος Γιώτης (Δ.Ε Αρταίων)
Θανάσης Μιχάλης (Δ.Ε Αρταίων)
Σωτήρης Βασιλάκης (Δ.Ε Αρταίων)
Απόστολος Πλατσούκας (Δ.Ε Αρταίων)
Χαρά Χουλιάρα (Δ.Ε Αμβρακικού)
Από το Συνδυασμό «Γέφυρα στο Μέλλον» (6 έδρες) εκλέγονται οι:
Γιάννης Παπαλέξης (Δ.Ε Αρταίων) ως επικεφαλής του συνδυασμού
Βίκυ Βασιλάκη – Μητρογιώργου (Δ.Ε Αρταίων)
Χριστίνα Σπάκα (Δ.Ε Αρταίων)
Χρήστος Αγγέλης (Δ.Ε Αρταίων)
Βαγγέλης Σκανδάλης (Δ.Ε Ξηροβουνίου)
Σπύρος Τσαρακλημάνης (Δ.Ε Βλαχερνών)

Από το Συνδυασμό «Πολίτες με Όραμα» του Γιώργου Μπαλάγκα (5 έδρες) εκλέγονται οι:

Γιώργος Μπαλάγκας (Δ.Ε Αρταίων) ως επικεφαλής συνδυασμού
Γιώργος Καραγιώργος (Δ.Ε Αρταίων)
Δημήτρης Νταλάκας (Δ.Ε Φιλοθέης)
Κώστας Μάρος (Δ.Ε Αμβρακικού)
Ηλίας Κοσμάς (Δ.Ε Ξηροβουνίου)

Από τον Συνδυασμό «Λαϊκή Συσπείρωση» (2 έδρες) εκλέγονται οι:

Στράτος Καλλώνης (Δ.Ε Αρταίων) ως επικεφαλής του συνδυασμού
Βησσαρίων Ζιώβας (Δ.Ε Φιλοθέης)

Από τον Συνδυασμό «Ριζοσπαστική Δημοτική Αλλαγή» (2 έδρες) εκλέγονται οι:

Λίτσα Κιτσαντά (Δ.Ε Αρταίων) ως επικεφαλής του συνδυασμού
Στέφανος Παπακίτσος (Δ.Ε Αρταίων)

Δήμος Γεωργίου Καραϊσκάκη 

Επικυρώθηκαν τα αποτελέσματα των Υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων Δήμου Γ. Καραϊσκάκη του συνδυασμού, «ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ- Ανεξάρτητη Ενωτική Δημοτική Κίνηση» με επικεφαλής του συνδυασμού τον ΜΙΓΔΟ ΠΕΡΙΚΛΗ που εκλέγεται Δήμαρχος.
Ο Δήμαρχος εκλέγει 14 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής:

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείας
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (894) σταυρούς προτίμησης.
ΠΑΛΚΟΥΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με (404) σταυρούς προτίμησης.
ΚΟΥΤΣΑΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (372) σταυρούς προτίμησης.
ΚΛΑΓΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με (354) σταυρούς προτίμησης.

Εκλογική Περιφέρεια Γεωργίου Καραϊσκάκη

ΧΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με (863) σταυρούς προτίμησης ψήφους.
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με (680) σταυρούς προτίμησης.
ΣΟΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ με (549) σταυρούς προτίμησης.
ΜΠΟΛΟΒΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ με (538) σταυρούς προτίμησης.
ΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με (518) σταυρούς προτίμησης.
ΜΙΓΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με (491) σταυρούς προτίμησης.

 

Εκλογική Περιφέρεια Τετραφυλίας
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΗΛΙΑ με (586) σταυρούς προτίμησης.
ΚΟΥΦΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με (575) σταυρούς προτίμησης.
ΚΟΥΡΤΕΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ με (489) σταυρούς προτίμησης.
ΤΖΟΥΜΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με (471) σταυρούς προτίμησης.
ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ με (461) σταυρούς προτίμησης.

Οι άλλοι συνδυασμοί
*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΡΑΔΟΒΥΖΙΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» 5 σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείας
ΓΑΛΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ με (296) σταυρούς προτίμησης.

Εκλογική Περιφέρεια Γεωργίου Καραϊσκάκη
ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ με (339) σταυρούς προτίμησης

Εκλογική Περιφέρεια Τετραφυλίας
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού
ΓΡΕΒΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με (472) σταυρούς προτίμησης.
ΔΗΜΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ με (336) σταυρούς προτίμησης.

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ» 2 σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Ηρακλείας: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

Εκλογική Περιφέρεια Γεωργίου Καραϊσκάκη
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Θωμά ως επικεφαλής του συνδυασμού

Εκλογική Περιφέρεια Τετραφυλίας: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

Δήμος Κεντρικών Τζουμέρκων -21 ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Επικυρώθηκαν τα αποτελέσματα των Υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων Δήμου Κεντρικών Τζουμέρκων του συνδυασμού, «ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ» με επικεφαλής του συνδυασμού τον ΧΑΣΙΑΚΟ ΧΡΗΣΤΟ που εκλέγεται Δήμαρχος.

Ο Δήμαρχος εκλέγει ανά εκλογική Περιφέρεια 7 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής:
-Εκλογική Περιφέρεια Θεοδωριάνων
ΧΑΪΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, με (193) σταυρούς προτίμησης.
-Εκλογική Περιφέρεια Μελισσουργών: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
-Εκλογική Περιφέρεια Αγνάντων
ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, με (366) σταυρούς προτίμησης.
ΡΙΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, με (339) σταυρούς προτίμησης.
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ, με (307) σταυρούς προτίμησης.
Εκλογική Περιφέρεια Αθαμανίας
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ, με (378) σταυρούς προτίμησης.
ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ, με (322) σταυρούς προτίμησης.
ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, με (288) σταυρούς προτίμησης.

Οι άλλοι συνδυασμοί
* ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΕΡΚΟΜΜΑΤΙΚΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ» με 7 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής:
-Εκλογική Περιφέρεια Θεοδωριάνων: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
-Εκλογική Περιφέρεια Μελισσουργών
ΓΚΙΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, με (102) σταυρούς προτίμησης.
-Εκλογική Περιφέρεια Αγνάντων
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ, με (371) σταυρούς προτίμησης.
-Εκλογική Περιφέρεια Αθαμανίας
ΓΑΡΝΕΑΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΑΑΟΥ, ως επικεφαλής του συνδυασμού
ΑΛΥΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, με (552) σταυρούς προτίμησης.
ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ, με (474) σταυρούς προτίμησης.
ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, με (369) σταυρούς προτίμησης.
ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, με (348) σταυρούς προτίμησης.

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΑΛΛΑΓΗΣ». 5 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Θεοδωριάνων: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Μελισσουργών: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αγνάντων
ΚΑΠΕΛΗΣ ΟΜΗΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (287) σταυρούς προτίμησης
Εκλογική Περιφέρεια Αθαμανίας
ΣΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ως επικεφαλής του συνδυασμού
ΤΣΙΠΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ, με (327) σταυρούς προτίμησης.
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΤΕΤΡΑΠΕΡΑΤΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, με (300) σταυρούς προτίμησης.
ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, με (224) σταυρούς προτίμησης.

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΥΘΥΝΗΣ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ» 1 δημοτικό σύμβουλο , τον εξής:
Εκλογική Περιφέρεια Θεοδωριάνων: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Μελισσουργών: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αγνάντων: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αθαμανίας
ΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ως επικεφαλής του συνδυασμού

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ» 1 δημοτικό σύμβουλο:
Εκλογική Περιφέρεια Θεοδωριάνων: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Μελισσουργών: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Αγναντων
ΛΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ως επικεφαλής του συνδυασμού
Εκλογική Περιφέρεια Αθαμανίας: ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ

Δήμος ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ -27 ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Επικυρώθηκαν τα αποτελέσματα των Υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων Δήμου ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ του συνδυασμού, «ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΟΡΕΙΑ» με επικεφαλής του συνδυασμού την ΒΑΒΕΤΣΗ ΡΟΖΙΝΑ που εκλέγεται Δήμαρχος.

Η Δήμαρχος εκλέγει ανά εκλογική Περιφέρεια 12 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής:
-Εκλογική Περιφέρεια Κομμένου
ΠΑΝΑΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ με (495) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Κομποτίου
ΚΟΛΙΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (534) σταυρούς προτίμησης
ΜΑΛΙΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ με (530) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Αράχθου
ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ με (569) σταυρούς προτίμησης
ΜΠΑΣΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ με (356) σταυρούς προτίμησης
ΝΤΟΚΟΜΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ με (341) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Πέτα
ΓΕΩΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ με (668) σταυρούς προτίμησης
ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (464) σταυρούς προτίμησης
ΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με (439) σταυρούς προτίμησης
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ με (392) σταυρούς προτίμησης
ΡΙΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ με (385) σταυρούς προτίμησης
ΡΟΒΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ με (363) σταυρούς προτίμησης.

Οι άλλοι συνδυασμοί
*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ’ «ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» 8 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής
-Εκλογική Περιφέρεια Κομμένου
ΒΛΑΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ με (216) σταυρούς προτίμησης
Εκλογική Περιφέρεια Κομποτίου
ΒΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ με (366) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Αράχθου
ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού
ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ με (353) σταυρούς προτίμησης
ΖΑΧΑΡΑΚΗ- ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥμε (342) σταυρούς προτίμησης
ΣΙΩΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ με (342) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Πέτα
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με (329) σταυρούς προτίμησης
ΚΑΣΣΕΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με (282) σταυρούς προτίμησης

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΟΤΩΝ» 5 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής
-Εκλογική Περιφέρεια Κομμένου ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
-Εκλογική Περιφέρεια Κομποτίου
ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ με (283) σταυρούς προτίμησης
-Εκλογική Περιφέρεια Αράχθου
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού
ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ με (372) σταυρούς προτίμησης
ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ με (340) σταυρούς προτίμησης.
-Εκλογική Περιφέρεια Πέτα
ΤΣΙΡΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ με (131) σταυρούς προτίμησης

*ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΚΟΥΦΑ». 2 δημοτικούς συμβούλους, τους εξής
Εκλογική Περιφέρεια Κομμένου ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Κομποτίου
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ με (72) σταυρούς προτίμησης
Εκλογική Περιφέρεια Αράχθου ΔΕΝ ΕΚΛΕΓΕΙ
Εκλογική Περιφέρεια Πέτα
ΣΑΠΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ ως επικεφαλής του συνδυασμού

Προτεινόμενα για εσάς