Σε Ανέζα και Καλογερικό ο Δήμαρχος Χρ. Τσιρογιάννης

Σε Ανέζα και Καλογερικό βρέθηκε χθες ο Δήμαρχος και εκ νέου υποψήφιος Δήμαρχος Αρταίων Χρήστος Τσιρογιάννης. Ο επικεφαλής του συνδυασμού «Αρτινών Συνεργασία» μαζί με υποψηφίους του συνδυασμού συναντήθηκαν με κατοίκους των παραπάνω περιοχών.
Οι συναντήσεις έγιναν σε πολύ καλό κλίμα, ενώ τονίστηκαν τα έργα που έχουν πραγματοποιηθεί από τη Δημοτική Αρχή κατά την τρέχουσα θητεία, αλλά και για τα όσα προγραμματίζονται, με τους κατοίκους να ευχαριστούν τη Δημοτική Αρχή για τις παρεμβάσεις στις περιοχές τους.

Στις δύο αυτές περιοχές, μέχρι σήμερα, έχουν γίνει παρεμβάσεις στην καθημερινότητα και έχουν εκτελεστεί και προγραμματίζονται μικρά τεχνικά έργα, τοποθέτηση κολώνων ηλεκτροφωτισμού και στηθαίων ασφαλείας, διαγραμμίσεις οδών, εργασίες καθαρισμού, χαλικοστρώσεις, κοπές υψίκορμων δέντρων, κοπές βλάστησης, καθαρισμοί αυλάκων, κλαδεύσεις, έργα ύδρευσης και άρδευσης, συντηρήσεις και βελτιώσεις πλατειών, κοινοχρήστων και κοινωφελών χώρων, εκσυγχρονισμός και βελτίωση αγροτικών ιατρείων κ.α.

Το ψηφοδέλτιο του ΚΟΣΜΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ
Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Δήμου Νικολάου Σκουφά ανακοίνωσε το ψηφοδέλτιό του.
I. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι ανά εκλογική περιφέρεια:
Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΑΧΘΟΥ
1. ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΜΠΡΑ – ΜΠΟΥΤΕΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
6. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΜΠΟΝΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
10. ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΑΠΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
12. ΣΙΑΝΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
13. ΣΚΑΝΑΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΤΣΩΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΜΕΝΟΥ
1. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΣΤΑΣΙΝΟΥ – ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ
1. ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΑΝΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΚΑΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΟΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΤΑ
1. ΓΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΓΕΩΡΓΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
5. ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
7. ΣΕΡΒΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΤΑΓΚΑΡΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
10. ΤΣΙΡΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΤΣΙΩΡΗ ΝΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Το ψηφοδέλτιο της ΛΑΙΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
Εκλογική Περιφέρεια Βαθυπέδου
ΓΚΟΓΚΑ-ΤΣΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΠΑΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καλαρρυτών
ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κατσανοχωρίων
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ματσουκίου
ΒΛΑΧΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΩΣΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
Εκλογική Περιφέρεια Πραμάντων
ΓΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΙΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΣΤΗ ΚΥΝΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΝΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΜΗΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΟΓΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΟΓΔΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΟΥΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Συρράκου
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τζουμέρκων
ΒΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΕΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΡΕΝΤΖΑ-ΝΤΡΙΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Προτεινόμενα για εσάς